Mitsubishi Colt Cabrio 1.5 2007 godina

3.999 €
Општи информации
Наслов
Mitsubishi Colt Cabrio 1.5 2007 godina
Број на оглас
201819
Општина
Скопје
-
Бутел
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
15.07.2019
Дополнителни информации
Опис:
-Sega uvezen od Belgija
-Plateni davacki do registracija
-2008 god
-1.5 benzin motor
-6 Stepen manuelen menuvac
-Klima
-Kabrio
-Metalen Krov
-130 000 km garantirani
-Dva Kluca
-Ekstra socuvan
-Aluminski bandasi so novi gumi
Технички податоци
Марка
Mitsubishi
Модел
Colt
Произведено
2007
Километража
130.000 km
Гориво
Бензин
Силина
80 KW
Зафатнина
1.500 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сребрена
Број на врати
2/3
Каросерија
Кабриолет
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 96

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind