Mitsubishi Lancer 2.0 GTS

13.999 €
Општи информации
Наслов
Mitsubishi Lancer 2.0 GTS
Број на оглас
717117
Општина
Ресен
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
21.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Ekstra sostojba so mnogu dopolnitelna oprema.Motor,menuvac,podvozje se od mitsubishi lancer EVO. Motor 2.0 so 155ks, CVT menuvac, sportsko podvozje i sportska suspenzija,aluminiumski felni 18",spojleri,merac na pritisok na gumi,alarm,avtomatska klima,detali od karbon vo vnatresnosta,sportski velur sedista,kozen volan i menuvac,bluetooth,tempomat i mnogu drugo.Kolata e so originalni 55000km.Site servisi se praveni vo mitsubishi od prv do posleden.Nema nitu edna grebnatinka bukvalno kako od salon.Samo za seriozni kupuvaci za onie koi znaat za kakvo vozilo stanuva zbor.
inf.na tel:
070 734 770, 076 558 666
Технички податоци
Марка
Mitsubishi
Модел
Lancer
Произведено
2008
Километража
50.000 km
Гориво
Бензин
Силина
152 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 119

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind