Mitsubishi Pajero 3.2 DID

8.000 €
Општи информации
Наслов
Mitsubishi Pajero 3.2 DID
Број на оглас
184631
Општина
Струга
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
26.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
HITNO Prodavam Mitsubishi Pajero 3.2 DID motor 160KS uvezen od Svajcarija -pominati 290.000 km, registriran do 29.04.2018 so zelen karton - redovno servisiran,si ima servisna kniska - 7 sedista - koza, greenje na sedista - 2 zonska klima - soncev krov - tempomat - kuka - 2 seta gumi Letni Michelin vozeni 10.000 km Zimski Cooper novi
Технички податоци
Марка
Mitsubishi
Модел
Pajero
Произведено
2004
Километража
250.000 km
Гориво
Дизел
Силина
158 KS
Зафатнина
3.200 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
На 4 тркала (4WD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
SUV
Опрема
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 89

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind