NISSAN ALMERA 1.6 16v

1.200 €
Општи информации
Наслов
NISSAN ALMERA 1.6 16v
Број на оглас
528624
Општина
Гостивар
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
03.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
NISSAN ALMERA 1.6 16v 97GOD. REG.10.2019 ZIMSKI GUMI TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA CENA ZA KES.1200€
Технички податоци
Марка
Nissan
Модел
Almera
Произведено
1997
Гориво
Бензин
Зафатнина
1.600 cm3
Менувач
Рачен
Број на врати
4/5
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 93

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind