NISSAN MICRA 1.2 2006 god. UVOZ CH

2.750 €
Општи информации
Наслов
NISSAN MICRA 1.2 2006 god. UVOZ CH
Број на оглас
173349
Општина
Куманово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
03.12.2019
Дополнителни информации
Опис:
NISSAN MICRA 1.2 BENZIN 48KW 65KS 2006g UVEZENA OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOSTOJBA I SERVISNA KNISKA
-OD OPREMA
-KLIMA
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-CENTRALNA BRAVA
-2 KLUCA
-AIRBAG,,,ABS
-ALUMINSKI BANDAZI SO NOVI ZIMSKI GUMI
-PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I PREVOD NA DOKUMENTI

Технички податоци
Марка
Nissan
Модел
Micra
Произведено
2006
Километража
175.000 km
Гориво
Бензин
Силина
48 KW
Зафатнина
1.250 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 45

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind