OPEL AGILA 1.2

2.500 €
Општи информации
Наслов
OPEL AGILA 1.2
Број на оглас
595506
Општина
Кичево
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
25.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Втор газда
Колата е оддржувана домаќински
Регистрирана до: 05/2019
Клима: Да
Airbag: Да
Servo: Да
Нови гуми 4 пара зимски / 4 пара летни
Потрошувачка: 6L/ 100KM
Контакт: 078-379-154
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Agila
Произведено
2004
Километража
150.000 km
Гориво
Бензин
Силина
75 KS
Зафатнина
1.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 50

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind