Opel Antara 2.2 CDTI 4*4

13.000 €
Општи информации
Наслов
Opel Antara 2.2 CDTI 4*4
Број на оглас
878818
Општина
Скопје
-
Центар
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
23.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Се продава возило Opel Antara,Prva registracija 30.02.2015 купено од Аутомакедонија Скопје.
Зафатнина на моторот 2.2 CDTI
Сила на моторот 163 КС
Погон на сите тркала 4*4
Поминати 126.### км
Внатрешноста е комбинација на кожа и штоф, со кожни страници
елктронска рачна кочница
фабрички темни задни стакла.
Од опрема поседува:
- Клима уред
- Комплет електрика на сите стакла
- Електрични ретровизори
- Полу кожен ентериер
- Команди на волан
- Борд компјутер (потрошувачка, моментална, просечна, притисок во пневматици)
- Bluetooth конекција
- Алуминиумски фелни

Може замена со ваша доплата

за кеш е 13.000евра Фиксна, за замена има друга цена.
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Antara
Произведено
2015
Километража
126.000 km
Гориво
Дизел
Силина
163 KW
Зафатнина
2.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
На 4 тркала (4WD)
Боја
Кафеава
Број на врати
4/5
Каросерија
SUV
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 191

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind