Opel Astra 1.4 2008god

3.700 €
Општи информации
Наслов
Opel Astra 1.4 2008god
Број на оглас
195923
Општина
Крушево
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
09.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Opel Astra 1.4 Benzin, proizvedena 04.11.2008 godina
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Astra
Произведено
2008
Километража
129.000 km
Гориво
Бензин
Силина
90 KS
Зафатнина
1.400 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 2
  • Вкупно гласови: 1
 • Вкупно прегледи: 280

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind