Opel Astra 1.6 16v

2.500 €
Општи информации
Наслов
Opel Astra 1.6 16v
Број на оглас
175803
Општина
Кичево
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
07.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Opel Astra 1.6 16v
*99god
*reg do 04.2019
Od oprema poseduva:
*el.stakla
*el.retrovizori +greaci
*klima (ispravna)
*komandi na volan
*servo volan
*airbag
*komandi na volan
*al.bandazi 15ki
*4 novi letni gumi Riken
Na kolata e izvrsen celosen servis
*Ulje, filtri
*cel set rebrast so pecat i garancija 50.000km
*cela prednica
Kolata e bez mana, moze da se vidi i proveri kade sakate!!
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Astra
Произведено
1999
Гориво
Бензин
Зафатнина
1.600 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сребрена
Број на врати
2/3
Каросерија
Компакт
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 132

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind