OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2009G (74KW-101KS) REDIZAJN

3.650 €
Општи информации
Наслов
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2009G (74KW-101KS) REDIZAJN
Број на оглас
392332
Општина
Кочани
Телефон за контакт
Објавено
06.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
***NA VOZILOTO SE PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRCIJA !!!
-078-665-057-
CENA: 3650€ OPEL ASTRA 1.7 CDTI
REDIZAIN, 2009 God, 5 - BRZINI , 74KW / 101KS
- NA VOZILOTO DAVAME NOTARSKA ------------------GARANCIJA----------------
SO FULL OPREMA:
-KOMANDI NA VOLAN
-BORD KOMPJUTER
- KLIMATRONIK
- TROKRAK VOLAN
- ABS KOCNICI
- ESP KONTROLA NA PROLIZGUVANJETO
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- 16-ki FABRICNI BANDASI
- 4X GLANC NOVI GUMI SO FAKTURA (FRISTONE )
- FABRICKO RADIO SO CD
-BORD KOMPJUTER
- ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- CITY VOLAN !!!
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
- SENZOR ZA DOZD
- ORIGINALNI DVA KLUCA
- ZATEMNETI STAKLA FABRICNI !!!
180.000..KM 100% REALNI PROVERKA PO VASA ZELBA NA KM !!!
VOZILOTO E VO TOP SOSTOJBA BEZ NITU EDNA MAANA BEZ DRUGI DOPOLNITELNI TROSOCI OSVEN NAFTA REGISTRACIJA !!! DONESENO OD ITALIJA
*** MOZE PROVERKA KADE SAKATE ***
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Astra
Произведено
2009
Километража
180.000 km
Гориво
Дизел
Силина
74 KW
Зафатнина
1.700 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сребрена
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 294

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind