OPEL ASTRA 1.7 CDTI

4.100 €
Општи информации
Наслов
OPEL ASTRA 1.7 CDTI
Број на оглас
156765
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
25.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 CDTI 74 KW 101 KS DONESENA OD SVAJCARIJA???????????????? SERVISIRANA KOPLET VO OVLLASTEN SERVIS VO SVAJCARIJA KOLATA E VO PREFEKTNA SOSTOJBA 191 000 KLM PONINATI REGISTRIRANA SO SELEN KATRON OD OPREMA IMA BLUE INTERIER KLIMA ESP ABS KOMANDI NA VOLAN BORT KOMPJUTER RADIO SO MP3 Novi letni gumi 071 293 997
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Astra
Произведено
2004
Километража
190.000 km
Гориво
Дизел
Силина
101 KS
Зафатнина
1.700 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сина
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 44

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind