Opel Astra 1.7CDTI ISUZU motor

3.600 €
Општи информации
Наслов
Opel Astra 1.7CDTI ISUZU motor
Број на оглас
208763
Општина
Битола
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
18.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
OPEL ASTRA 1,7 CDTI 101 KS ISUZU MOTOR
- Klima
- ABS KOCNICI
- 8 AIRBAGS
- FABRICKO RADIO CD
- ELEKTRIKA NA SITE STAKLA
- ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
-PODESUVANJE NA VOLAN VISINA DLABINA
-2 KLUCA SO DALECINSKO
-ALUMINSKI BANDAZI 16KI
-ORGINAL KM NE SE VRAKANI PROVERKA KADE SAKATE
Vo odlicna sostojba stegnata registrirana do MAJ 2019
cenata ne e fiksna
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Astra
Произведено
2005
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
102 KS
Зафатнина
1.700 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сина
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 87

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind