OPEL ASTRA 1.9 CDTI

3.500 €
Општи информации
Наслов
OPEL ASTRA 1.9 CDTI
Број на оглас
128650
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
14.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
ITNO SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.9 CDTI SO COSMO PAKET I FUL OPREMA. KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA.
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Astra
Произведено
2005
Километража
180.000 km
Гориво
Дизел
Силина
163 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 124

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind