Opel Astra 1.9 cdti 88kw 2004 godina

3.000 €
Општи информации
Наслов
Opel Astra 1.9 cdti 88kw 2004 godina
Број на оглас
577668
Општина
Скопје
Регистрација
Странска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
01.08.2019
Дополнителни информации
Опис:
Opel Astra 1.9cdti.
2004 godina.
122konja.
88kw.
Klimatronik.
Tempomat.
Senzori za dozd.
Senzori za pritisok na gumite.
Senzori na vnatreshen retrovizor.
Avtomatski senzori na svetla denje nokje.
Elektronika na stakla.
Elektronika na retrovizori.
Centralno zalkuchuvanje.
Krovni nosachi fabrichki.
Zatemneti stakla fabirchki.
Servisna knishka celosna istorija na kolata.
4 letni gumi so al ban.
1 rezervna guma.
Donesena od germanija so vozenje.
077 652 671
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Astra
Произведено
2004
Гориво
Дизел
Силина
122 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 83

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind