Opel Astra 1.9Cdti

3.300 €
Општи информации
Наслов
Opel Astra 1.9Cdti
Број на оглас
431509
Општина
Кочани
Телефон за контакт
Објавено
07.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
•*OPEL ASTRA*•1.9cdti 120ks *STAKLO*•
•Uvoz Germania
•Godina na Proizvodstvo 2006
•Info na 070 884 380•

••FULL OPREMA••
•Klima
•ABS
•AIR BAG
•ALARM
•Servo
•Komandi na Volan
•Trokrak Volan
•Tempomat
•Elektronika na Prozorci
•Elektronika na Rektrovizori
•Centralno Zaklucuvanje
•CD Player
•BORD Kompijuter
•Halogenki
•Al.Bandasi
•6 Stepen Menuvac
•DVA Kluca
•Servisna Knicka
•Mala Potrosuvacka

-----P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A----
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Astra
Произведено
2006
Гориво
Дизел
Силина
120 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 178

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind