OPEL ASTRA 2006g 1.7 CDTI

3.050 €
Општи информации
Наслов
OPEL ASTRA 2006g 1.7 CDTI
Број на оглас
163250
Општина
Крива Паланка
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
16.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
KOLATA E VO SUPER SOSTOJBA MOTOR TURBINA ZAMAEC PERFEKTNO GARANCJA ZA KILOMETRI PROVERENO NA INTERNET PROMOTIVNA CENA i E U HOMOLOGACIJA 2006g KOLATA NEMA MANA PLATENI DAVACKI DO TABLICI
INF TEL 071 808 770
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Astra
Произведено
2006
Километража
180.000 km
Гориво
Дизел
Силина
101 KS
Зафатнина
1.700 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 139

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind