Opel Astra F

1.350 €
Општи информации
Наслов
Opel Astra F
Број на оглас
707579
Општина
Кичево
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
20.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
...1350...
Се продава одлично сочувана опел астра ф. Колата никаде не е скапана со одлична каросерија, нови гуми возени 1 месец, регистрирана до 14.08.2019, атестиран плински уред, централно,радио со CD,zvucnici, шибер кров. Сервисирана пред 2 месеци, сменет каиш, филтер за воздух, водна пумпа,nova rasplinjaca.Без никакви вложувања. Цената не е фиксна има простор за договор на лице место. Тел за контакт: 075335640 и 070625963

Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Astra
Произведено
1994
Километража
250.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Зелена
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 90

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind