Opel Astra F Karavan '97

999 €
Општи информации
Наслов
Opel Astra F Karavan '97
Број на оглас
297476
Општина
Скопје
-
Центар
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
13.07.2019
Дополнителни информации
Опис:
Voziloto e doneseno 2002god. so vozenje od Germanija i e redovno odrzuvano.
Istoto e vo ispravna sostojba, no ne e registrirano i potrebno mu e promena na akumulator, 2 gumi i freon vo klimata. Cenata e poniska poradi ovie nedostatoci I NE E FIKSNA. Ima prostor za dopolnitelen popust
Moze da se vidi vo sekoe vreme
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Astra
Произведено
1997
Километража
167.000 km
Гориво
Бензин
Силина
55 KW
Зафатнина
1.598 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Златна
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 187

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind