Opel Astra G 1.2 2000 god benzin - plin

1.400 €
Општи информации
Наслов
Opel Astra G 1.2 2000 god benzin - plin
Број на оглас
244715
Општина
Ранковце
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
15.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
opel astra g 1.2 na lance registrirana benzin plin so ates tri vrati 2000 god aluminski bandazi cena 1400 evra nema klima
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Astra
Произведено
2000
Километража
301.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Силина
48 KW
Зафатнина
1.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Зелена
Број на врати
2/3
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 171

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind