Opel Astra G 1.2

1.000 €
Општи информации
Наслов
Opel Astra G 1.2
Број на оглас
207209
Општина
Велес
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
07.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
astra g 1.2 1998 god. 48kw/65ks.benzin.reg.do 5/2019
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Astra
Произведено
1998
Километража
228.000 km
Гориво
Бензин
Силина
48 KW
Зафатнина
1.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црвена
Број на врати
2/3
Каросерија
Хечбек
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 128

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind