OPEL ASTRA GTC

4.299 €
Општи информации
Наслов
OPEL ASTRA GTC
Број на оглас
111407
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
24.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
VOZILOTO E VO SUPER SOSTOJBA IMA FUL OPREMA PRV GAZDA KUPENA VO OLYMPIA MOTORS CENA ZA ZAMENA 5000
076268111 070268111
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Astra
Произведено
2008
Километража
95.000 km
Гориво
Бензин
Силина
90 KS
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
2/3
Каросерија
Купе
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 134

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind