Opel Astra H 1.7 CDTI

3.700 €
Општи информации
Наслов
Opel Astra H 1.7 CDTI
Број на оглас
830949
Општина
Кавадарци
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
08.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Opel Astra H Cosmo model redovno servisirana, kompletno ispravna, bez niedna mana, ispravna klima, abs, servo volan, smeneto ulje, filtri, kais, akumulator kupen 07.07.2018 so dve godini garancija. 4 zimski gumi Riken +4 letni gumi Bridgestone.Registrirana do 10.10.2019 godina.Garazirana.
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Astra
Произведено
2004
Километража
186.000 km
Гориво
Дизел
Силина
74 KW
Менувач
Рачен
Боја
Сребрена
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 198

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind