***OPEL ASTRA H 1.7 CDTI ***

3.700 €
Општи информации
Наслов
***OPEL ASTRA H 1.7 CDTI ***
Број на оглас
953673
Општина
Прилеп
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
26.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
*-KLIMA URED
*- SERVO VOLAN
*- BOARD KOMPJUTER
*-ABS ESP SRS
*- 10 x AIRBAG
*- KOMANDI NA VOLAN
*- LIENI BANDASI 16 SO NOVI GUMI
*-MAGLIVKI
*-SENZORI ZA DOZD
*- FABRICKO CD RADIO
*- 2 KLUCEVI
*- ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI
*- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
*- REGISTRIRANO DO O3.O4.2020 I SERVISIRANO NA ISTI DEN .
*_KOLATA E KAKO NOVA!!!
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Astra
Произведено
2006
Километража
1.700.000 km
Гориво
Дизел
Силина
74 KW
Зафатнина
1.700 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сребрена
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 138

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind