Opel Astra H 1.7 CDTI

3.700 €
Општи информации
Наслов
Opel Astra H 1.7 CDTI
Број на оглас
115051
Општина
Штип
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
19.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava OPEL Astra H 1.7 CDTI , kolata e vo odlicna sostojba bez dopolnitelni vlozuvanja vo nea. Registrirana do 29.6.2019 so zelen karton.Servis napraven so smenet komplet set kumpluk, plocki, prednica perfektna.
-AVTOMATSKA KLIMA
-ELEKTRIKA NA PREDNI PROZORI
-MULTIFUNKCII NA VOLAN
-2 KLUCA
-NOVI BRIGESTONE ZIMSKI GUMI
-GLEDRING PATOSNICI
-NOVI NAVLAKI NA SEDISTA
-ABS, BAS SISTEM
-FABRICKO RADIO CD/MP3
-NOV TOPLA AKUMULATOR
Na kolata funkcionira se, moze proverka po vas izbor.
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Astra
Произведено
2004
Километража
180.000 km
Гориво
Дизел
Силина
101 KS
Зафатнина
1.700 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 58

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind