OPEL ASTRA H 1.7 CDTI

3.250 €
Општи информации
Наслов
OPEL ASTRA H 1.7 CDTI
Број на оглас
192022
Општина
Велес
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
01.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
e prodava opel astra h 1.7 cdti odlicna sostojba vredi da se vidi. Registrirana do 7 mi mesec so ZELEN KARTON.
Nema nikakvi vlozuvanja vo kolata domakjinski vozena


- NAVLAKI NA SEDISTA
- NASLONJAC ZA RAKA
- KLIMA(LADI PERFEKTNO)
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- BORD KOMJUTER
-KOMANDI NA VOLAN
- ELEKTRIKA STAKLA
- ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECHINSKO
- ABS KOCNICI
- ESP KONTROLA NA PROLIZGUVANJE
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- AIR BAG
-FABRICKO CD RADIO078 381 399 MARTIN
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Astra
Произведено
2004
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
101 KS
Зафатнина
1.700 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 105

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind