Opel Corsa 1.0

1.500 €
Општи информации
Наслов
Opel Corsa 1.0
Број на оглас
671739
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
08.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Opel corsa 2001 1.0 1500 evra 078372703 moze zamena
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Corsa
Произведено
2001
Гориво
Бензин
Зафатнина
1.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сребрена
Број на врати
2/3
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 127

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind