Opel Corsa 1.7 dti

2.600 €
Општи информации
Наслов
Opel Corsa 1.7 dti
Број на оглас
464245
Општина
Богданци
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
13.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Opel corsa 2002god. 17 dti vo odlicna sostojba so napraven kompleten servis .novi gumi registrirana do 15 juli 2019 so zelen karton .od oprema poseduva:klima.ABS. prozori na elektr. centralno zakluc. I dr.
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Corsa
Произведено
2002
Километража
195.000 km
Гориво
Дизел
Силина
75 KS
Зафатнина
1.700 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Зелена
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 117

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind