Opel Corsa 2001

1.000 €
Општи информации
Наслов
Opel Corsa 2001
Број на оглас
676636
Општина
Скопје
-
Бутел
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
04.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
kolata e socuvana mnogu ne e vozena 2 godini posto nema motor ne mi trebase pa ja ostaiv taka samo seriozni musteriii neka se javat!
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Corsa
Произведено
2001
Километража
160.000 km
Гориво
Бензин
Силина
75 KW
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Пурпурна
Број на врати
2/3
Каросерија
Купе
Опрема
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 206

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind