Opel Corsa C 1.2

2.300 €
Општи информации
Наслов
Opel Corsa C 1.2
Број на оглас
135526
Општина
Штип
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
11.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Opel Corsa C 1.2 2003g kolata e vo odlicna sostojba smeneto e korpa lamela hidro lager gumi solidni m+s mala potrosuvacka ima klima elektronika na stakla Registrirana cela god CENATA NE E FIKSNA
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Corsa
Произведено
2003
Километража
147.000 km
Гориво
Бензин
Силина
55 KW
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Каросерија
Мало градско возило
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 151

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind