OPEL CORSA D 1.3 CDTI

3.500 €
Општи информации
Наслов
OPEL CORSA D 1.3 CDTI
Број на оглас
235732
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
15.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
VOZILOTO E VO IZVONREDNA SOSTOJBA,REDOVNO ODRZAVANO.
GARANTIRANA KILOMETRAZA,
PROVERKA PO VAS IZBOR
FULL OPREMA
KLIMA
ABS
ESP
ELEKTRIKA NA PROZORCI
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
4 NOVI GUMI SAVA
REGISTRIRANA
SERVIS NA KAISI I ZATEGACI
MOZEN LIZING DO 72 RATI SO MIN. 20% UCESTVO
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Corsa
Произведено
2008
Километража
130.000 km
Гориво
Дизел
Силина
75 KS
Зафатнина
1.300 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Бела
Број на врати
2/3
Каросерија
Хечбек
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 203

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind