Opel Frontera 2.2 dizel 4x4

3.500 €
Општи информации
Наслов
Opel Frontera 2.2 dizel 4x4
Број на оглас
931728
Општина
Кочани
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
03.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Opel Frontera 2.2 dizel 4x4 avtomatski menuvac registrirana do 06.2019.........SAMO KESSS!!!!
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Frontera
Произведено
1999
Километража
300.000 km
Гориво
Дизел
Силина
116 KS
Зафатнина
2.200 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
На 4 тркала (4WD)
Боја
Сина
Број на врати
4/5
Каросерија
SUV
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 223

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind