Opel Meriva 1.3 CDTI 2006 godina

3.150 €
Општи информации
Наслов
Opel Meriva 1.3 CDTI 2006 godina
Број на оглас
718926
Општина
Струмица
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
09.10.2019
Дополнителни информации
Опис:
Opel Meriva 1.3 Motor cdti godina 2006 fechlifto Model 198000 km so servisna kniska kolata e donesena od germanija so vozena 2000 km na kolata i se plateni site davacki do registracija
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Meriva
Произведено
2006
Километража
198.000 km
Гориво
Дизел
Зафатнина
1.300 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Моноволумен
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 94

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind