Opel Meriva 1.7 2004 god.

2.650 €
Општи информации
Наслов
Opel Meriva 1.7 2004 god.
Број на оглас
163779
Општина
Струга
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
20.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Opel meriva 2004 godina 1,7 tdci motor Isuzu najekonomični motori od 4 do 5 litri.
Smeneti set potisna lamela zamaec (Look)
Vodna pumpa zategac i kais,podvozje top ,novi gumi staveni 2018 godina MS , plus 4 letni gumi ,redoven servis maslo ,filtri smeneti pred 5000 km ,spremna za vozemje za naredni 100000km bez nikakva korozija ,na sasijata mali grebnatinki
Od oprema poseduva se za toj model.Registrirana do 11 .2019godina
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Meriva
Произведено
2004
Километража
250.000 km
Гориво
Дизел
Силина
110 KS
Зафатнина
1.700 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сребрена
Број на врати
4/5
Каросерија
Моноволумен
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 118

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind