Opel Meriva 1.7 CDTI 2004g.REGISTR.do 04.01.2020g

2.600 €
Општи информации
Наслов
Opel Meriva 1.7 CDTI 2004g.REGISTR.do 04.01.2020g
Број на оглас
180744
Општина
Велес
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
19.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
REGISTRIRANA do 04.01.2020g.
Napraven golem servis.
Ful oprema,klima ispravna,dva kluca,komandi na volan,fabricko radio CD,elektrika prozori i retrovizori,alum.bandasi i dr.
Koliceto e staklo.
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Meriva
Произведено
2004
Километража
183.000 km
Гориво
Дизел
Силина
101 KS
Зафатнина
1.700 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 144

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind