Opel Meriva 2006

3.200 €
Општи информации
Наслов
Opel Meriva 2006
Број на оглас
153790
Општина
Куманово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
18.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava opel meriva 2006g benzin 66kw.registrirana
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Meriva
Произведено
2006
Километража
118.000 km
Гориво
Бензин
Силина
66 KW
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Моноволумен
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 175

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind