Opel Vectra B 2000 edition

1.200 €
Општи информации
Наслов
Opel Vectra B 2000 edition
Број на оглас
924795
Општина
Скопје
-
Ѓорче Петров
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
13.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Kolata e registrirana do 10 mesec 2019 smeneti rebrast vodna pumpa i zategace ored 5000 km
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Vectra
Произведено
2000
Гориво
Бензин/Плин
Менувач
Рачен
Боја
Црвена
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 5
  • Вкупно гласови: 2
 • Вкупно прегледи: 230

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind