Opel Vektra 1.8 dizna plin redizajn 2.000.god.ful.

2.200 €
Општи информации
Наслов
Opel Vektra 1.8 dizna plin redizajn 2.000.god.ful.
Број на оглас
112916
Општина
Прилеп
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
13.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
aftomatik ful oprema posebna verzija,klimatronik.
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Vectra
Произведено
2000
Километража
24.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Силина
85 KW
Зафатнина
1.800 cm3
Менувач
Автоматски
Боја
Виолетова
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 145

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind