OPEL ZAFIRA

2.800 €
Општи информации
Наслов
OPEL ZAFIRA
Број на оглас
193121
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
21.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava OPEL ZAFIRA
2.0 dti
So ful oprema
So sedum sedista
Mnogu socuvana
Redovno servisirana
(Samo seriozni kupuvaci)
(MOZE ZAMENA ZA
VW TOURAN-so moja doplata)
Технички податоци
Марка
Opel
Модел
Zafira
Произведено
2000
Километража
250.000 km
Гориво
Дизел
Силина
101 KW
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Бела
Број на врати
6/7
Каросерија
Моноволумен
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 74

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind