Passat 1.9 TDI 101 ks 2001 god

2.700 €
Општи информации
Наслов
Passat 1.9 TDI 101 ks 2001 god
Број на оглас
148715
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
03.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Prodavam passat 1.9 TDI 101 ks 2001god vo ispravna sostojba so ful oprema klima elektronski stakla elektronski retrevizori tempomat greaci na sedishta centralno brava novi gumi reg do 7 mesec mozhe I zamena kontakt 070537991
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Passat
Произведено
2001
Гориво
Дизел
Силина
101 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 91

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind