Passat 2.0 170ks

6.300 €
Општи информации
Наслов
Passat 2.0 170ks
Број на оглас
178802
Општина
Кавадарци
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
03.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Passat 2.0 170ks,DSG 6stepen menuvac. Donesen od Avstria, kupen od Police Salzburg, napraven redoven servis, napraven servis na menjac, golem servis, rebrast I klinest kaish, vodna pumpa, zamaec, nema potreba od nikakov ulog.Kontakt:071235100
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Passat
Произведено
2008
Гориво
Дизел
Силина
170 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сребрена
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 212

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind