Passat CC 2.0 tdi

10.500 €
Општи информации
Наслов
Passat CC 2.0 tdi
Број на оглас
579227
Општина
Скопје
-
Ѓорче Петров
Телефон за контакт
Објавено
09.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Passat cc 2.0 tdi 140 ks 2008 godina bi xenon, full oprema 158 000 km projdeno cena 10 500 evra telefon za kontakt 070 222 028
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Passat CC
Произведено
2008
Километража
158.000 km
Гориво
Дизел
Силина
140 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сребрена
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 245

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind