Peugeot 106

1.300 €
Општи информации
Наслов
Peugeot 106
Број на оглас
212929
Општина
Скопје
-
Кисела Вода
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
26.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
PRODAVAM PEUGEOT 106 1.5 D 2002GODINA NEUVEZUVANO MAKSIMALNO SOCUVANO I VNATRESNO I NADVORESNO ZA GODINITE PERFEKTNO MOTOR MENJAC PERFEKTNI 124 000KM MALA POTROSUVACKA 5L 100KM NAPRAVENO KOMPLET SERVIS SET LAMELA VALEO NOVI DISKOVI PLOCKI 4 NOVI GUMI REGISTRIRANO CELA GODINA DO 2020! POSEDUVA OSNOVNA OPREMA EL NA STAKLA CD RADIO AIRBAG I DRUGO! VREDI DA SE VIDI POVEKE INFORMACII NA TEL 075 907 993
Технички податоци
Марка
Peugeot
Модел
106
Произведено
2002
Километража
124.000 km
Гориво
Дизел
Силина
42 KW
Зафатнина
1.499 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Бела
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 151

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind