Peugeot 206 1.6 XS PANORAMA

2.000 €
Општи информации
Наслов
Peugeot 206 1.6 XS PANORAMA
Број на оглас
130147
Општина
Охрид
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
23.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Peugeot 206 1.6 XS 88 ks 1999g. -Registrirana do 4-2019g zelen karton -Ksenon svetla -Panorama krov -Oll seasons gumi -Vo odlicna sostojba -Za poveke info na tel. -Toni 070 707 169
Технички податоци
Марка
Peugeot
Модел
206
Произведено
1999
Километража
120.000 km
Гориво
Бензин
Силина
82 KS
Зафатнина
1.600 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
2/3
Каросерија
Мало градско возило
Опрема
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 93

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind