Peugeot 206 cc

1.600 €
Општи информации
Наслов
Peugeot 206 cc
Број на оглас
214494
Општина
Скопје
-
Ѓорче Петров
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
20.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Поради заминување во странство продавам peugeоt 206cc. Количето е во возна состојба, регистрирано до август 2019.
Технички податоци
Марка
Peugeot
Модел
206
Произведено
2001
Километража
219.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Силина
80 KW
Зафатнина
1.587 cm3
Менувач
Рачен
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Кабриолет
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 152

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind