PEUGEOT 207 1.4 benzin/plin

3.900 €
Општи информации
Наслов
PEUGEOT 207 1.4 benzin/plin
Број на оглас
179620
Општина
Скопје
-
Аеродром
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
03.04.2019
Дополнителни информации
Опис:
Продавам PEUGEOT 207, 1.4, произведена 2007 година, неувезена, купена од Еуроимпекс Скопје, со вграден плински атестиран уред во Плимонт и атестирани клима фолии во сообраќајна.
Возилото е максимално сочувано, прва боја, не учествувало во сообраќајни незгоди. Неколку надворешни гребаници од паркинг (слики во прилог), ништо не е шминкано. Ентериерот е како нов.
- Full опрема.
- 148.000 реални км.
- 4 зимски и 4 летни гуми.
- Регистрирана до 11/2019.
Технички податоци
Марка
Peugeot
Модел
207
Произведено
2007
Километража
148.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Зафатнина
1.400 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 216

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind