PEUGEOT 207 1.6 HDI

2.999 €
Општи информации
Наслов
PEUGEOT 207 1.6 HDI
Број на оглас
103612
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
25.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
VOZILOTO E VO SUPER SOSTOJBA IMA FUL OPREMA REG E DO 06 2020 CENATA E FIXSNA ZA KJES ZA ZAMENA 3700 EUR SLOBODNA PROVERKA SO VAS MAJSTOR SE NAOGA VO SKLOP NA TEHNICKIOT MAKOIL VO AERODROM .
076268111 070268111
Технички податоци
Марка
Peugeot
Модел
207
Произведено
2006
Километража
160.000 km
Гориво
Дизел
Силина
90 KS
Зафатнина
1.600 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
2/3
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 103

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind