Peugeot 207

3.900 €
Општи информации
Наслов
Peugeot 207
Број на оглас
767451
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
24.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Peugeot 207 cabrio 1.6 T 2007 година Зафатнина 1600ccm Сила на мотор 150ks Поминати 118.000 км. ОПРЕМА: Кожа на седишта, Радио ЦД , Електрика на прозори, Електрика на ретровизори, Централна брава, Дигитална клима, Алуминиумси фелни 17"...... Возилото е регистрирано до 08.2019
Технички податоци
Марка
Peugeot
Модел
207
Произведено
2007
Километража
120.000 km
Гориво
Бензин
Силина
150 KS
Зафатнина
1.600 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
2/3
Каросерија
Кабриолет
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 92

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind