PEUGEOT 207

3.450 €
Општи информации
Наслов
PEUGEOT 207
Број на оглас
389699
Општина
Крива Паланка
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
25.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
PEUGEOT207
4NOVI GUMI
SERVIS KOPLETEN
SO FUL OPREMA
Технички податоци
Марка
Peugeot
Модел
207
Произведено
2008
Километража
130.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Силина
70 KW
Зафатнина
1.400 cm3
Менувач
Рачен
Боја
Црна
Број на врати
4/5
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 159

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind