Peugeot 306 1.9 td xtdt

999 €
Општи информации
Наслов
Peugeot 306 1.9 td xtdt
Број на оглас
109080
Општина
Кочани
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
21.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Voziloto e ispravno servisirano pred nekolku iljadi kilometri moze zamena za skuter aprilia
Kontakt 078298265
Технички податоци
Марка
Peugeot
Модел
306
Произведено
1995
Километража
250.000 km
Гориво
Дизел
Силина
90 KW
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Бела
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 96

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind