Peugeot 306 2.0 Hdi

1.500 €
Општи информации
Наслов
Peugeot 306 2.0 Hdi
Број на оглас
119430
Општина
Скопје
-
Центар
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
22.04.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Peugeot 306 2.0 Hdi od dekemvri 1999 so klima, sedan, manuelen menuvac, el. prozori, senzor za dozd, el. retrovizori, CD radio Pioneer, alarm, registrirano do dekemvri 2019
Технички податоци
Марка
Peugeot
Модел
306
Произведено
1999
Километража
210.000 km
Гориво
Дизел
Силина
66 KW
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Бела
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 193

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind